Získaná ocenění na mezinárodních soutěžích

Získaná ocenění na mezinárodních soutěžích

International Spirit Challenge 2012

     

Palírna Trois Frères se v roce 2012 poprvé zúčastnila i International Spirit Challenge. Prestižní a celosvětově uznávané soutěže v testování chuti alkoholu naslepo. Soutěž se konala v Londýně a výsledkem návštěvy byly dvě bronzové medaile pro oba prémiové Takamaka rumy. Tento vítaný úspěch potvrdil vynikající kvalitu Takamaka produktů.

 

Oceněné rumy:

Bronz: St. André 8 year old Rum

Bronz: St. André Vesou Rum

   

 

International Wine & Spirit Competition 2012

   

Po úspěchu na International Wine & Spirit Competition v roce 2011 byly napjatě očekávány výsledky soutěže i v roce následujícím. Na 250 specialistů hodnotících kvalitu rumů, vín a dalších alkoholických nápojů po celém světě bylo zapojeno do rozhodovacího procesu, jehož výsledkem byla ohromná radost pro palírnu Trois Frères a všechny fanoušky Takamaka rumů. Hned čtyři produkty totiž obdržely stříbrnou medaily.

Opět gratulujeme! :)

 

Oceněné rumy:

Stříbro: Takamaka Bay White Rum

Stříbro: Takamaka Bay Dark Rum

Stříbro: St. André 8 year old Rum

Stříbro: St. André Vesou Rum

   

 

International Wine & Spirit Competition 2011

   

V roce 2011 se palírna Trois Frères poprvé pokusila o úspěch na International Wine & Spirit Competition. Prosazení se na této již od roku 1969 každoročně konané soutěži v testování alkoholu naslepo je v alkoholovém průmyslu považováno za jeden z největších úspěchů, kterého lze na soutěžním poli dosáhnout. Celý proces testování trvá kvůli tvrdé konkurenci neuvěřitelných 6 měsíců. Vyhlášení výsledků bylo proto pro příznivce Takamaka rumů velice příjemným překvapením, neboť jejich oblíbenci hned při první účasti vybojovaly zlatou a bronzovou medaili.

Gratulujeme! :)

 

Oceněné rumy:

Zlato: St. André 8 year old Rum

Bronz: Takamaka Bay White Rum