Klikněte si na svého favorita

Klikněte si na svého favorita

Takamaka Bay White Rum

 

 

Takamaka Bay White Rum

 

Je srdcem palírny Trois Frères. Význačný pro své neutrální aroma s lehkým podtextem bílého kakaa, tropického ovoce a kokosové kúry. Jako stvořený pro to, stát se přísadou mnoha koktejlů.

Aroma: Zpočátku převládá nekomplikované neutrální aroma, které zvolna přechází do vůně bílého kakaa, tropického ovoce a kokosové kúry.

Chuť: Paleta chutí je vedena neutrální cukrovou třtinou jen jemně doplněnou o vanilku, kakao a kokosový ořech.

 
Takamaka Bay Dark Rum

 

Takamaka Bay Dark Rum

 

Je vlajkovou lodí rodiny Takamaka. Jeho jemná, aromatická příchuť ho pasuje na vhodnou přísadu do nespočtu koktejlů a zároveň ho umožnuje plně vychutnat i samotný s ledem.

Aroma: Počáteční nadvládu seychelské vanilky po chvilce ředí vůně cukrové třtiny a páleného cukru, které postupně přechází v karamelový závěr.

Chuť: V souladu s aroma je prvotní chutí seychelská vanilka, která zvolna ustupuje vytrvalé chuti karamelu a cukrové třtiny.

 

Takamaka Bay Coco Rum

 

Takamaka Bay Coco Rum

 

Zaujme svou podmanivou kokosovou příchutí. Je ideálním celovečerním společníkem nejen dam, ale i mužů, kteří mají chuť na příjemnou změnu.

Aroma: Dominuje vůně tropického kokosového ořechu příjemně doplněná vůní seychelské vanilky a cukrové třtiny
.

Chuť: Po přivonění očekávaná příchuť je přesně tou, která pohladí i jazyk. Zpočátku plná kokosová chuť je doplněna podtónem seychelské vanilky a zakončena cukrovou třtinou.

 

St. André 8 year old Rum

 

St. André 8 year old Rum

 

Tento "sympaťák" zaujme již před otevřením a svůj první dojem potvrdí specifickou příchutí vanilky, karamelu a medu umocněnou dlouhým, jemným finišem. Ideální pro zakončení výjimečného večera.

Aroma: Zpočátku převládá živá vůně pomeranče a medu podpořená jemnou vůní vanilky a karamelu.

Chuť: Lehká karamelová s podtextem vanilky, medu a dubového dřeva.

 

St. André Vesou Rum

 

St. André Vesou

 

Svůj název získal díky četnému přidávání cukerné "Vesou" šťávy v různých fázích výroby. Ideální volbou, pokud máte chuť vyzkoušet svůj oblíbený koktejl se skutečně kvalitním rumem.

Aroma:
Dominantní vůně panenské cukrové třtiny a bílé čokolády je jen nepatrně doprovázena vůní muscovada a sušeného sena.

Chuť: Cukrová třtina a tropické ovoce jsou chuťovým jádrem, které je doplněno o vanilku a bílou čokoládu. Konec je příjemně dlouhý a jemný.